Doprava

VÍNIMKA Vám ponúka rôzne možnosti dopravy a vyzdvihnutia objednaného tovaru.

 

Oblasť doručenia: celá SR aj zahraničie

Dni doručenia: pracovné dni

 

Doba doručenia tovaru: 

 

do 48 hodín v rámci celej SR (po potvrdení o odoslaní Vašej objednávky)

do 2 hodín v Bratislave (po potvrdení o odoslaní Vašej objednávky)


 

Dobierka - prostredníctvom spoločnosti DPD.

 

 

Zásielková spoločnosť DPD - do 48 hodín po celej SR

Prepravná spoločnosť DPD doručuje tovar štandardne do 2 pracovných dní po celej SR. Tovar Vám bude doručený nasledujúci pracovný deň po potvrdení objednávky. Potvrdenie Vám príde na email ihneď ako budú všetky položky z Vašej objednávky na sklade a pripravené na expedovanie. 

 

Tovar zasielame v ten istý pracovný deň pokiaľ je objednávka prijatá do 12:00 hod.

Tovar je doručovaný v pracovné dni 8:00 - 17:00, presný výber hodiny dodania nie je bohužiaľ možný. Ak tento čas trávite v práci, odporúčame nechať si zásielky, ktorých povaha to umožňuje, doručiť na adresu, kde sa budete nachádzať v tomto čase. Pokiaľ prepravcom nebudete zastihnutý, dostanete informáciu o ďalšom pokuse o doručenie. V prípade, ak kuriér nezastihne príjemcu doma, nechá v poštovej schránke oznámenie o prvom pokuse o doručenie. Príjemca má možnosť  prostredníctvom stránky www.presmeruj.mojbalik.sk zmeniť termín alebo adresu ďalšieho doručenia. Príjemca má možnosť sledovať stav a prípadné presmerovanie zásielky na internete. Celkom sa realizujú 3 pokusy o doručenie tovaru.

 

Deň vopred budete informovaný notifikačným e-mailom alebo cez SMS o doručení balíka, výške dobierky (ak ste si vybrali túto možnosť) a dostanete možnosť priamo z vášho smartfónu alebo počítača zmeniť deň alebo adresu doručenia, ak vám adresa zadaná pri objednávke z nejakého dôvodu nevyhovuje. 

 

V deň príchodu kuriéra budete prostredníctvom SMS informovaný o časovom okne, v ktorom vám bude zásielka doručená. Príjemca má možnosť uhradiť platbu za dobierku platobnou kartou. Každý kuriér DPD je vybavený mobilným platobným terminálom VÚB.

 

Kuriér preverí totožnosť osoby, preberajúcej balík na základe predloženia dokladu.

 

Na zákazníckom telefónnom čísle DPD 18 373 má zákazník možnosť získať informácie o stave zásielky na základe zadania čísla balíka aj pomocou tónovej voľby. Ak je balík práve na doručení, zákazník získa informácie o predpokladanom čase doručenia.

 

Príjemca má možnosť interaktívnej komunikácie s DPD aj mimo štandardnej pracovnej doby (24 hodín denne / 7 dní v týždni). Príjemca si môže zvoliť DPD pobočku, kde si želá svoj balík uložiť, prípadne osobne vyzdvihnúť. Zásielky sú poistené až do sumy 2 500 €.

 

 

 

Zásielková spoločnosť DPD - do 2 hodín v Bratislave

Prepravná spoločnosť DPD doručuje tovar aj do 2 hodín v Bratislave pokiaľ je objednávka prijatá najneskôr do 16:00 hod. v daný deň, aby mohla byť zásielka doručená do 18:00 hod. toho istého dňa. Táto služba je bez sms notifikácie, ale bude Vás kontaktovať telefonicky priamo kuriér. Ostatné podmienky sú rovnaké ako pri možnosti doručenia do 48 hodín po celej SR.

 

 

 

 

Dobierka

Dobierka prostredníctvom kuriéra DPD - sumu v hotovosti alebo platobnou kartou za tovar uhradíte priamo kuriérovi.

 

CENNÍK DOPRAVY

 

Spôsob dopravy
Cena za dopravu vrátane DPH
DPD kuriér do 48 hodín 5.95 €
DPD kuriér do 2 hodín 8.90 €
Dobierka DPD 1.30 €